Zaprešićki rukometaši upisali poraz protiv Moslavine

MOJ ZAPRESIC NOVOSTI SPORT

Zaprešićki rukometaši u srijedu su odigrali prvu službenu utakmicu u sezoni. Snage su odmjerili protiv premijerligaša Moslavine koji je ipak bio prevelik zalogaj u 1. kolu Hrvatskog rukometnog kupa.

Matija Teur, dopredsjednik kluba komentirao je utakmicu. “Naš klub je ugostio Moslavinu i pružio je jedan solidan otpor premijerligašu koji je dvije razine natjecanja iznad nas. Ovo je poslužila kao odlična pripremna utakmica i prva od nekoliko njih koje će naš klub odigrati u narednom periodu, a sve kao priprema za nadolazeću sezonu Druge hrvatske rukometne lige Sjever. Ono što je bitno je da je sve prošlo u najboljem redu bez ozljeda, tako da dečki nastavljaju pripreme” – rekao je Teur.

Podsjetio je i kako se u školu rukometa zainteresirani mogu uključiti tijekom cijele godine, a mogu se javiti na nekoj od društvenih mreža kluba ili na mrkzapresic@gmail.com.